Zákaznická linka 731 482 063

Odběr novinek

Objednávat můžete
i na telefonním čísle:
731 482 063
23 online zákazníků
100 % spokojených zákazníků

Pilové pásy MaxTech

Pilové pásy MaxTech

Bimetalový pás – skládá se z nosného pásu ze speciální oceli, na který je navařena vrstva HSS mat., do kterého jsou vyfrézovány zuby.

M42 – univerzální pilový pás, vhodný pro širokou paletu materiálu včetně nástrojových ocelí a nerezí do tvrdosti 45 HRC. Zuby jsou zhotoveny z oceli HSS-M42 s obsahem kobaltu.

M51 – pilový pás pro nástrojové a nerezové oceli s tvrdostí do 50 HRC. Špičky zubů jsou zho¬toveny z oceli HSS-M51 s obsahem kobaltu a wolframu.

Tvrdokovový pás – skládá se z nosného pásu ze speciální oceli do kterého jsou vyfrézovány zuby, na které jsou nava- řeny speciálně broušené tvrdokovové destičky. Tvrdokovový osazený pilový pás, vhodný pro dělení materiálů povrchově kalených, chromované součásti, výkovky a materiály s extrémní houževnatostí a tvrdostí do 62 HRC.

Konstantní ozubení – vzdálenost břitů zubů je vždy stejná. Variabilní ozubení – břity zubů mají rozdílnou vzdálenost, která se periodicky opakuje. Tím je dosažen větší řezný rozsah, schopnost více eliminovat vibrace způsobené nárazem břitu zubu na materiál, větší životnosti pilového pásu.

Řezný rozsah – pro optimální výkon pilového pásu, je rozhodující správná volba velikosti zubu pilového pásu v závislosti na velikosti děleného materiálu.